System enova365

System enova365 to unikalny system ERP, który posiada kilka interfejsów pozwalających na wygodne korzystanie z systemu za pomocą komputera i urządzeń mobilnych. Niezależnie od sposobu korzystania użytkownik ma dostęp do tych samych danych i funkcjonalności.

System enova365 jest oferowany w 2 modelach: licencja na własność albo na wynajem. W zależności od potrzeb klienta enova365 dostępna jest do wyboru jako licencja wieczysta,  albo w abonamencie miesięcznym / rocznym w chmurze.  

Elektroniczny ekspert – zawsze na bieżąco!

enova365 należy do kategorii systemów eksperckich, czyli jest to takie oprogramowanie, które samo podejmują proste decyzje i pomaga rozwiązywać bardziej złożone problemy. W praktyce, jest to bardzo ważne w modułach takich jak Płace czy Handel. Wiedza merytoryczna zawarta w systemie jest stale aktualizowana wraz za zmianami prawnymi. Nasi analitycy na bieżąco śledzą zmiany przepisów i świetnie się w nich orientują. Dzięki bliskim kontaktom z naszymi klientami znamy problemy wynikające z nowelizacji prawa od strony praktycznej. Nasi konsultanci chętnie dzielą się wiedzą, nasi klienci często chętniej dzwonią do nas niż do ZUS-u czy Urzędu Skarbowego.

Przede wszystkim funkcjonalność

Od strony technicznej enova365 jest zgrabną, elegancką konstrukcją złożoną z modułów i zaprojektowaną tak, aby optymalnie wypełniała stawiane jej zadania. Program wyposażony został w intuicyjny i wygodny interfejs, który nie wymaga dodatkowych szkoleń po wdrożeniu. System został tak zaprojektowany, aby możliwe było dostosowanie systemu do indywidualnych potrzeb firm. enova365 multi gwarantuje dostęp do wszystkich aktualnych informacji i danych firmy poprzez dowolne urządzenie z dostępem do Internetu. Możliwe jest korzystanie z systemu na urządzeniach mobilnych (tabletach i smartfonach) również z systemem Android.

Niezrównana stabilność, pełne wsparcie

System enova365 zawiera wszystkie elementy, potrzebne do komfortowej pracy bez żadnych zbędnych dodatków. Dzięki temu przez praktyków oceniany jest jako solidny, przewidywalny, pewny, stabilny i bezpieczny. Jeśli mimo to pojawią się różnego rodzaju wątpliwości lub trudności, warto pamiętać, że umowa licencyjna gwarantuje możliwość skorzystania z infolinii telefonicznej. We wszystkie dni robocze można się skontaktować bezpośrednio z osobami, które są autorami programu i znają go jak nikt inny. Osoby te pracują w zespołach nad modułami, których potencjalnie dotyczy problem.

Zachęcamy do zapoznania się z nowościami systemu enova365. Więcej informacji znajdziesz tutaj: enova365 – YouTube

 

https://www.enova.pl/