Systemy Zarządzania

Systemy zarządzania

 

Oprogramowanie dla biznesu i systemy zarządzania oferowane przez DIGIT-AL to starannie dobrana rodzina produktów kompleksowo wspierających zarządzanie firmą oraz podejmowanie decyzji biznesowych – produktów dostosowanych do skali przedsiębiorstwa oraz do profilu działalności.

Systemy zarządzania – Duże firmy

Firmom posiadającym rozbudowane struktury oraz złożone procesy biznesowe proponujemy System enova365 – zaawansowane narzędzie klasy ERP. To funkcjonalne i elastyczne rozwiązanie usprawnia działanie firmy w kluczowych, dla jej działalności operacyjnej, obszarach. System enova365 wspiera zarządzanie skomplikowanymi procesami oraz przyczynia się do wzrostu efektywności i optymalizacji kosztów funkcjonowania dużego i średniego przedsiębiorstwa.

Systemy zarządzania – Średnie firmy

Firmom średniej wielkości, proponujemy System enova365 lub System Symfonia ERPRekomendacja co do wyboru optymalnego systemu następuje po rozpoznaniu specyfiki działalności firmy oraz jej indywidualnych potrzeb.

Systemy zarządzania – Małe firmy

Dynamicznie rozwijającym się małym firmom, zdobywającym lub umacniającym wypracowaną już pozycję rynkową, proponujemy oprogramowanie Symfonia. Precyzja zastosowanych narzędzi umożliwia analizę i planowanie zarówno na poziomie ogólnym, jak i szczegółowym. Symfonia to funkcjonalny i elastyczny system, który usprawni działanie Twojej firmy w kluczowych dla jej rozwoju obszarach: zautomatyzują zachodzące w firmie procesy, dostarczą niezbędnych informacji biznesowych i ułatwią zarządzanie.

 

Systemy dedykowane

Systemy CRM

Rozwiązania mobilne

Rozwiązania dedykowane dla firm produkcyjnych:

Rozwiązania dedykowane dla uczelni wyższych

Rozwiązania indywidualne

Usługi
Nasza oferta obejmuje szeroki zakres usług szkoleniowych, wdrożeniowych oraz opieki posprzedażowej.  Prowadzimy analizy przedwdrożeniowe pozwalające optymalnie dostosować docelowe rozwiązanie do potrzeb i wymagań Klienta. Stale udoskonalamy nasze aplikacje wraz ze zmieniającymi się potrzebami Klientów i wymaganiami rynku oraz dostosowujemy je do zmieniających się przepisów prawnych.