HMP – Obsługa opakowań zwrotnych

Cena na SymfoniaPlus.pl
Grupa Handlowe
Branża Ogólne
Program Sage Symfonia
Linia Handel
HMP – Obsługa opakowań zwrotnych

Dodatek umożliwia obsługę opakowań zwrotnych po stronie sprzedaży lub zakupu oraz powiązanie odpowiednich opakowań wydawanych automatycznie podczas sprzedaży towaru. Dostępne opcje zależą od wersji funkcjnalnej.

 

Wersja rozszerzona posiada możliwość zdefiniowania powiązań pomiędzy towarem a opakowaniami automatycznie z nim wydawanymi.

 

W zależności od formy sprzedaży jest możliwe tworzenie dokumentów:

– wydania opakowań oraz przyjęcia opakowań podczas tworzenia dokumentu sprzedaży ( w przypadku sprzedaży bezpośredniej w firmie)

– dokumentu wydania opakowań podczas wystawiania dokumentu sprzedaży, przyjęcie opakowań po powrocie dostawcy od klienta

– zarówno dokument wydania jak i przyjęcia opakowań po powrocie dostawcy od klienta ( ma to głównie sens w przypadku gdy najczęściej klienci zwracają całość opakowań i nie ma potrzeby generować dużej ilości dokumentów wydania i przyjęcia opakowań)

 

W galerii znajduje się kilka zrzutów ekranów z tego rozwiązania wraz z opisami. Jest możliwość modyfikacji i rozbudowy tego rozwiązania pod potrzeby klienta.

Lista opwakowań powiązanych z danym towarem Edycja powiązań towar -> opakowania Okno dialogowe zmodyfikowanego wydruku FVS. Dodane opcje wydruku salda oraz opakowań. Automatycznie wyliczana ilość towaru wydawana razem z opakowaniem. Jest możliwość jej edycji. Dodatkowy wydruk - rozliczenie opakowań do dokumentu Okno dialogowe raportu wyświetlającego aktualne saldo opakowań dla zaznaczonego kontrahenta Aktualne saldo opakowań dla kontrahenta z rozbiciem na dokumenty przyjęcia i wydania opakowań Aktualne saldo opakowań dla kontrahenta