HMP – Modyfikacja wyglądu dokumentu w formacie RTF/HTML

Cena na SymfoniaPlus.pl
Grupa Handlowe
Branża Ogólne
Program Sage Symfonia
Linia Handel
HMP – Modyfikacja wyglądu dokumentu w formacie RTF/HTML

Możliwość dostosowania wyglądu wydruku dokumentów (sprzedaży i zakupu) w oparciu o edycję plików w formacie RTF lub HTML. Tym samym wydruk może być kształtowany przy wykorzystaniu zaawansowanych narzędzi dostępnych w edytorach tekstu takich MS Office, OpenOffice.

 

Bardzo często zdarza się, iż nowym użytkownikom systemu Symfonia nie podoba się nowy wygląd dokumentów sprzedaży i chcieliby go zmienić wg własnego wzoru. Wbudowany w Symfonię język programowania pozwala co prawda na takie modyfikacje, jednakże jest to bardzo pracochłonne i wymaga sporego doświadczenia w obrębie języków programowania. Autorzy Symfonii pomyśleli o takich użytkownikach umożliwiając modyfikowanie wyglądu dokumentów korzystając z edytorów tekstowych obsługujących format RTF/HTML.

Oferujemy dowolne modyfikacje wydruku dokumentów sprzedaży w formacie RTF/HTML zawierające mi.:
* elemety graficzne (logo, znaki wodne, tła graficzne)
* dodatkowe teksty licencji, gwarancji i umów drukowane na dokumencie
* nową kolorystykę dokumentów
* elemety własne standardowo nie występujące

Innym popularnym zastosowaniem formatów RTF/HTML jest możliwość wysyłania przygotowanego dokumentu pocztą elektroniczną do odbiorcy. W chwili obecnej jest to sposobób bardziej ekonomiczny od tradycyjnego przesyłania FAX’em. Dokument taki dociera do adresata w ciągu kilku minut w oryginalnej formie, czytelny, bez przekłamań, gotowy do wydrukowania.