HMP – Integracja z EasyUlopader i portalem aukcyjnym www.allegro.pl

Nowość Gotowiec
Cena na SymfoniaPlus.pl
Grupa Handlowe
Branża Handel
Program Sage Symfonia
Linia Handel
HMP – Integracja z EasyUlopader i portalem aukcyjnym www.allegro.pl

Sage Handel – integracja z Allegro

Rozwiązanie przygotowane do wymiany danych pomiędzy programem Sage Handel a serwisem www.allegro.pl za pośrednictwem oprogramowania Firmy PhotoSoft EasyUploader.

Rozwiązanie pozwala na przesyłanie towarów z programu Sage Handel do programu EasyUploader i późniejsze wystawienie aukcji w ww. programie, oraz wystawianie dokumentów w programie Sage Handel dla aukcji allegro zakończonych sprzedażą.

 

Dodatek integruje Sage Handel z serwisem www.allegro.pl za pośrednictwem oprogramowania EasyUploader, rozwiązanie daje możliwość przesłania towarów z do EasyUploader-a z wstępnym przygotowaniem aukcji, umożliwia tą czynność okno:

 

integracja z Allegro

 

Dodatek umożliwia pobieranie transakcji, w programie Sage tworzy dokument zgodny z ustalonym w ustawieniach typie i serii. Ponadto istnieje możliwość edycji aukcji trwających, proces ten wykonuje się po wystawieniu dokumentu sprzedaży, rozwiązanie łączy się z EasyUploaderem sprawdza ilość wystawioną na aukcjach i jeżeli stan towaru w programie Sage jest mniejszy od stanu w allegro, rozwiązanie automatycznie dodaje towar do aktualizacji ilości sztuk w serwisie www.allegro.pl.

Za pomocą rozwiązania można podglądnąć aukcje obecnie trwające.

 

Pełen opis rozwiązania jest dostępny tutaj