Symfonia e-biuro – nowe oprogramowanie dla mikrofirm i biur księgowych

Symfonia e-biuro – nowe oprogramowanie dla mikrofirm i biur księgowych

Zarządzanie biznesem nie było jeszcze tak łatwe i wygodne! Symfonia wchodzi na rynek z nowym oprogramowaniem dla mikrofirm i biur księgowych. Jedną z jego największych zalet jest instalacja w chmurze, co pozwala między innymi na bezpieczne przechowywanie danych, jak i wygodną ich wymianę. Poznaj korzyści użytkowania programu Symfonia e-biuro.

Chmura Symfonii dla mikroprzedsiębiorców – poznaj jej funkcjonalności

W mikrofirmie na jej właścicielu ciąży duża odpowiedzialność. Często jest on nie tylko dyrektorem zarządzającym, ale i księgowym czy kadrowym. Musi więc polegać na oprogramowaniu, które pozwoli w szybki i łatwy sposób pełnić tych kilka funkcji.

Chmura Symfonii dla mikroprzedsiębiorców jest stworzona właśnie w tym celu. Pozwala szybko wystawiać dokumenty sprzedażowe i kosztowe – faktury VAT, proforma, zaliczkowe czy wewnątrzwspólnotowe oraz paragony lub korekty. Poza tym możliwa jest także automatyzacja wystawiania faktur cyklicznych dla wybranych kontrahentów.

W zakresie uproszczonej księgowości Symfonia e-biuro umożliwia tworzenie raportów księgowych i generowanie deklaracji podatkowych. Działając w chmurze można łatwo rozliczyć się z ZUS i US, zarządzać środkami trwałymi i dokumentami. Dzięki Symfonii proste jest także prowadzenie spraw kadrowych – dodawanie umów, kontrolowanie czasu pracy, rozliczanie wynagrodzeń i delegacji.

To jeszcze nie wszystko! Chmura Symfonii dla mikroprzedsiębiorców pozwala zarządzać magazynem, kontrolować stan towarów czy generować związane z nim dokumenty. Dzięki pełnej kontroli możliwa jest sprawna inwentaryzacja produktów.

Chmura dla Biur Rachunkowych – szybka i wygodna obsługa klientów

Chmura Symfonii dla Biur Rachunkowych to natomiast wygodne oprogramowanie do obsługi księgowości. Na bieżąco można w nim dodawać, przeglądać i księgować dokumenty. Funkcja OCR wyręcza użytkownika we wprowadzaniu dokumentów, a także umożliwia archiwizowanie danych w bezpieczny sposób. System Symfonia e-biuro jest zgodny z najnowszymi przepisami i na bieżąco uaktualniany, by zapewnić maksymalny komfort pracy.

Chmura Symfonii pozwala również na lepszą współpracę z klientem. Może on przesyłać do biura rachunkowego wystawiane faktury czy dodawać dokumenty w postaci skanu.  Ma także bieżący wgląd w płatności i rozliczenia.

Symfonia e-biuro – jak skorzystać z oferty i przetestować oprogramowanie?

Z platformy można korzystać przez 180 dni całkowicie za darmo. Użytkownik otrzymuje więc pół roku dostępu do funkcjonalności Symfonia e-biuro, a dopiero po tym okresie może zdecydować się na zakup. Wystarczy zarejestrować się na apps.symfonia.pl.  Przy rejestracji nie trzeba podawać żadnych informacji do płatności, w tym numeru karty kredytowej.

Wybierz oprogramowanie Symfonia dla swojej firmy

Jesteśmy na bieżąco z nowoczesnym oprogramowaniem dla firm, w szczególności systemami Symfonia, które znajdują się również w naszej ofercie. Jeśli szukasz wygodnego programu do zarządzania biznesem lub obsługi biura rachunkowego, zachęcamy do kontaktu mailowego – kontakt@digit-al.pl.