Program Symfonia – jak działa i dlaczego warto go mieć w firmie?

Program Symfonia – jak działa i dlaczego warto go mieć w firmie?

Prowadzisz firmę i szukasz systemu, który pomoże w jej wygodnym zarządzaniu? Skorzystaj z najlepszych rozwiązań, ułatwiających prowadzenie biznesu. Jednym z nich jest system Symfonia, nowoczesne oprogramowanie dla małych i średnich firm. O tym, jak działa program Symfonia dowiesz się z dalszej części artykułu.

System Symfonia dla Twojego biznesu

System Symfonia to tak naprawdę wiele różnych programów do zarządzania zdarzeniami gospodarczymi i ich ewidencji. Pomaga w podejmowaniu ważnych decyzji w firmie, jest intuicyjny w obsłudze i co najważniejsze – dostosowany do indywidualnych potrzeb. Usprawnia nie tylko procesy związane z handlem i produkcją, ale też pomaga w prowadzeniu księgowości, zarządzaniu kadrami. Jest zgodny z polskim prawem i na bieżąco aktualizowany, by pomagać na co dzień przedsiębiorcom w korzystnym prowadzeniu firmy.

Program Symfonia – jak działa w praktyce?

System Symfonia to dedykowane rozwiązania dla kilku dziedzin biznesu tj.:

  • finanse i księgowość,
  • handel,
  • kadry i płace,
  • produkcja

System Symfonia Finanse i Księgowość pozwala efektywnie zarządzać finansami Twojej firmy. Niezależnie od rodzaju prowadzonej działalności, możesz z pomocą Symfonii generować i wysyłać e-deklaracje czy przelewy internetowe. Na bieżąco będziesz śledzić kondycję finansową biznesu oraz zareagujesz na czas na jakiekolwiek zmiany. Automatyzacja wielu czynności zapewnia wygodę i oszczędność czasu w zarządzaniu finansami. Programu mogą używać również biura rachunkowe.

Symfonia Handel

Symfonia Handel może zostać zintegrowany z modułem Finanse i Księgowość lub działać samodzielnie. Program jest dedykowany do prowadzenia działań sprzedażowych oraz zarządzania magazynem. Zapewnia pełną obsługę dokumentów handlowych, kasowych i magazynowych, a także pomaga w dokonywaniu transakcji gotówkowych i bezgotówkowych.  Monitoruje transakcje z kontrahentami, pozwala obsługiwać transakcje na rynku zagranicznym.

Symfonia Kadry i Płace

Symfonia Kadry i Płace pomaga z kolei w prowadzeniu obszaru kadrowo-płacowego i HR. Można dzięki niemu zarządzać zespołem z różnymi umowami o pracę. Program Symfonia ułatwia generowanie list płac, rejestrację czasu pracy, a także ewidencję wynagrodzeń. Co ważne umożliwia on również współpracę z urzędami (ZUS, US itp.), a także systemami bankowości elektronicznej.

Symfonia Produkcja

System do zarządzania produkcją. Symfonia Produkcja dedykowany jest dla firm produkcyjnych lub handlowo-produkcyjnych. Pomaga zoptymalizować koszty, poprawić efektywność oraz wydajność procesów produkcyjnych. Usprawnia tworzenie planów wytwórczych, raportów magazynowych i operacyjnych. Znajduje się w nim łatwy w obsłudze panel meldunkowy, rejestrujący czas wykonywanych operacji. W łatwy sposób w Symfonia Produkcja można kontrolować opłacalność produkcji, rozliczać koszty dodatkowe czy tworzyć zestawienia. To tylko niektóre z funkcjonalności systemu.

Symfonia na start – jak działa program Symfonia dla nowopowstałych firm?

Jeśli startujesz dopiero z własnym biznesem i szukasz najlepszych dla niego rozwiązań, to Symfonia  w wersji  Ekonomicznej jest oprogramowaniem stworzonym właśnie dla Ciebie. Rozwiązania do obsługi  uproszczonej księgowości, sprzedaży, kadr i płac spełniają potrzeby nowopowstałych firm, a także prowadzących już działalność gospodarczą. Programy: Księgowość, Handel, Kadry ułatwiają sprzedaż, tworzenie dokumentów firmowych czy zarządzanie księgowością.

Wybierz Symfonię dla swojego biznesu

Chcesz płynnie zarządzać swoją firmą? Pomoże Ci w tym System Symfonia dla firm. Oferujemy wiele rozwiązań dla przedsiębiorców, które usprawnią procesy zarządzania. To nie tylko programy Symfonia, ale i inne systemy CRM i ERP, a także rozwiązania mobilne czy dodatki do rozbudowy systemu zarządzania. W DIGIT-AL doradzimy najlepsze rozwiązania informatyczne oraz pomożemy w ich wdrożeniu. Możesz liczyć również na nasze wsparcie w użytkowaniu programów na co dzień. Zapraszamy do kontaktu oraz odwiedzenia naszego sklepu online.