systemy
systemy
enova 365 Nowa wersja 12.3.1
2017-06-30

Opis zmian w wersji 12.3.1


Moduł: Systemowe

Poprawione funkcje Listy. Poprawiono błąd wczytywania ustawień list występujący w specyficznych scenariuszach związanych z ograniczonymi uprawnieniami na roli, według której pracuje dany operator.

Wydruki. Rozwiązano problem, który uniemożliwiał wykonanie wydruku typu "Zrzut formularza".                                                 

Moduł: CRM

Zmiana funkcjonalności Programowanie. Przywrócono możliwość bezpośredniego podania jako parametr w metodzie .AddAttachment ścieżki do załącznika w klasie EnovaMail.  Zalecane jest jednak korzystanie z System.IO. Stream. Poprawione funkcje Poczta CRM. Rozwiązano problem, który uniemożliwiał wysyłkę wiadomości na więcej niż jeden adres email w trybie wydruku "Wyślij email PDF".                                                                                                                                                              

Moduł: Kadry Płace

Zmiana funkcjonalności Kartoteka pracownika/Płace/Zajęcia wynagrodzenia. Umożliwiono wybranie Urzędu skarbowego na formularzu Zajęcia wynagrodzenia w parametrze "Komornik" (kartoteka pracownika/Płace/Zajęcia komornicze). Poprawione funkcje Kartoteka pracownika/Kadry-pozostałe/Wypadki. Umożliwiono wykonanie konwersji bazy danych do wersji 12.3 w przypadku gdy na wcześniejszych wersjach programu kartoteka pracownika, na której wprowadzono "Kartę rejestracji wypadku" (kartoteka pracownika/Kadry-pozostałe/Wypadki) została przeniesiony do archiwum (kartoteka pracownika/Pracownik w archiwum, przycisk: Przenieś do archiwum). Konwersja była możliwa jeżeli kartoteka pracownika została przywrócona z archiwum (kartoteka pracownika/Pracownik w archiwum, przycisk: Przywróć z archiwum).                                                            

Moduł: Księgowość 

Poprawione funkcje JPK. Poprawiono błąd, który pojawiał się przy próbie wysyłki lub pobrania UPO dla JPK na oficjalnej bramce Ministerstwa Finansów. Błąd uniemożliwiał wysyłkę plików JPK wygenerowanych w wersji 12.3.6382, a także pobranie UPO dla plików JPK wysłanych na wcześniejszych wersjach enova365. 
Moduł: Workflow Poprawione funkcjePozostałe aktualności w tym dziale

:: 2020-03-19 :: Praca zdalna naszych pracowników

Szanowni Państwo,

W związku z nadzwyczajną sytuacją w kraju informujemy o ważnych zmianach w zakresie usług wsparcia świadczonych od 16.03.2020 r. przez naszą firmę. Sprowadzają się one na teraz do 2 punktów:

1. Firma DIGIT-AL w całości przechodzi na pracę zdalną

2. Uruchamiamy specjalne wsparcie dla Państwa w organizowaniu pracy zdalnej dla waszych pracowników

czytaj więcej »
:: 2019-08-27 :: Sage Symfonia ERP Zarządzanie Produkcją 2020

Już jest ! Nowa wersja Sage Symfonia ERP Zarządzanie Produkcją, a wraz z nią nowe funkcjonalności

czytaj więcej »
:: 2018-11-27 :: Panele Meldunkowe do modułu Sage Symfonia ERP Zarządzanie Produkcją

Wraz z wydaniem nowej wersji programu Sage Symfonia ERP 2019.1 pojawił się dodatek Panele Meldunkowe. Działa on przy współpracy z modułem Zarządzanie Produkcją. Jego zadaniem jest  przyjmowanie meldunków zwrotnych z produkcji. Aby dowiedzieć się więcej napisz do nas na produkcja@digit-al.pl lub skontaktuj się z działem obsługi klienta.

czytaj więcej »
:: 2018-09-03 :: Od 01.09.2018 zmiana struktury xml dla deklaracji VAT-7(18) i VAT-7K(12)

Szanowni Państwo informujemy, że od 01.09.2018 Ministerstwo Finansów zmieniło strukturę xml dla deklaracji VAT-7(18) i VAT-7K(12)

czytaj więcej »
:: 2018-08-17 :: Nowe wersje modułów Sage Symfonia Start 2.0 oraz Sage Symfonia 2.0.

Informujemy, że wydane zostały najnowsze wersje modułów Sage Symfonia Start 2.0 oraz Sage Symfonia 2.0.

czytaj więcej »
:: 2017-07-06 :: Sage Symfonia ERP 2018 - nowa wersja

Ukazała się nowa wersja Sage Symfonia ERP 2018  z produktami: Sage Contact Menager, Sage Analityk Sprzedaży

czytaj więcej »
:: 2017-07-05 :: Sage Symfonia 2.0 oraz Sage Symfonia Start 2.0 - nowe wersje programów

Nowe funkcjonalności programów Sage Symfonia Start 2.0 Handel oraz Sage Symfonia 2.0 Handel Sprzedaż i Magazyn są to: Instrastat, Wydruki dokumentów z odwrotnym obciążeniem,  Drukarki fiskalne - Posnet Trio, Drukarki fiskalne - Posnet Trio, Wydruki dokumentów z odwrotnym obciążeniem, Drukarki fiskalne - Posnet Trio. 

czytaj więcej »
:: 2017-06-07 :: Sage Connect i Sage Asystent- nowe produkty

Od 7 czerwca dostępne są nowe produkty : Sage Connect i Sage Asystent

czytaj więcej »
:: 2017-05-31 :: Oferty specjalne enova 365

W pakiecie jest taniej! Specjalna oferta dla nowopowstałych firm i Biur Rachunkowych

czytaj więcej »
:: 2017-04-28 :: Sage Kadry i Płace One Payroll

Sage Kadry i Płace One Payroll to jeden produkt kadrowo-płacowy, który może być oferowany klientom różnych segmentów (od małych po duże firmy), dopasowany funkcjonalnością i wydajnością do poszczególnych segmentów rynku, wykorzystujący silnik bazy danych MS SQL (Express, Standard i Enterprise). Program jest następcą produktów: Sage Symfonia ERP Kadry i Płace oraz Sage Symfonia 2.0 Kadry i Płace. Obsługuje wszystkie procesy kadrowe i płacowe.

czytaj więcej »
:: 2017-02-23 :: Generowanie, weryfikacja i wysyłka plików JPK

W odpowiedzi na często pojawiające się pytania dotyczące JPK przygotowaliśmy krótką instrukcję dotyczącą generowania plików JPK oraz deklaracji VAT 7, sprawdzenia plików w e-Audytorze oraz wysyłki JPK.

czytaj więcej »