systemy
../kontakt/

Systemy Zarządania

 

Oprogramowanie dla biznesu oferowane przez DIGIT-AL to starannie dobrana rodzina produktów kompleksowo wspierających zarządzanie firmą oraz podejmowanie decyzji biznesowych - produktów dostosowanych do skali przedsiębiorstwa oraz do profilu działalności.

 

DUŻE FIRMY 

Firmom posiadającym rozbudowane struktury oraz złożone procesy biznesowe proponujemy System enova365 - zaawansowane narzędzie klasy ERP. To funkcjonalne i elastyczne rozwiązanie usprawnia działanie firmy w kluczowych, dla jej działalności operacyjnej, obszarach. System enova365 wspiera zarządzanie skomplikowanymi procesami oraz przyczynia się do wzrostu efektywności i optymalizacji kosztów funkcjonowania dużego i średniego przedsiębiorstwa.

 

ŚREDNIE FIRMY

Firmom średniej wielkości, proponujemy System enova365 lub System Symfonia ERP. Rekomendacja co do wyboru optymalnego systemu następuje po rozpoznaniu specyfiki działalności firmy oraz jej indywidualnych potrzeb.

 

MAŁE FIRMY

Dynamicznie rozwijającym się małym firmom, zdobywającym lub umacniającym wypracowaną już pozycję rynkową, proponujemy oprogramowanie Sage Symfonia. Precyzja zastosowanych narzędzi umożliwia analizę i planowanie zarówno na poziomie ogólnym, jak i szczegółowym. Symfonia to funkcjonalny i elastyczny system, który usprawni działanie Twojej firmy w kluczowych dla jej rozwoju obszarach: zautomatyzują zachodzące w firmie procesy, dostarczą niezbędnych informacji biznesowych i ułatwią zarządzanie.
 

MIKROFIRMY

Firmom, w których jedna osoba odpowiada za prowadzenie działalności i administrowanie księgami, proponujemy wykorzystanie produktów z linii Sage Symfonia Start. Te proste w obsłudze rozwiązania informatyczne usprawniają funkcjonowanie małej firmy - ułatwiają tworzenie podstawowych dokumentów, zarządzanie księgowością i obsługę sprzedaży.

 

SYSTEMY DEDYKOWANE

Systemy CRM

Rozwiązania mobilne

Rozwiązania dedykowane dla firm produkcyjnych:

Rozwiązania dedykowane dla uczelni wyższych

Rozwiązania indywidualne

 

USŁUGI
Nasza oferta obejmuje szeroki zakres usług szkoleniowych, wdrożeniowych oraz opieki posprzedażnej. Prowadzimy analizy przedwdrożeniowe pozwalające optymalnie dostosować docelowe rozwiązanie do potrzeb i wymagań Klienta. Stale udoskonalamy nasze aplikacje wraz ze zmieniającymi się potrzebami Klientów i wymaganiami rynku oraz dostosowujemy je do zmieniających się przepisów prawnych.