Praca zdalna naszych pracowników

Szanowni Państwo,W związku z nadzwyczajną sytuacją w kraju informujemy o ważnych zmianach  w zakresie usług wsparcia świadczonych od 16.03.2020 r. przez naszą firmę. Sprowadzają się one na teraz  do 2 punktów:

1. Firma DIGIT-AL w całości przechodzi na pracę zdalną

2. Uruchamiamy specjalne wsparcie dla Państwa w organizowaniu pracy zdalnej dla waszych pracowników

1. W związku z pracą zdalną pracowników DIGIT-AL szczególnie prosimy o:

Kontakt w pierwszej kolejności zgłoszeniem mailowym na kontakt@digit-al.pl – zgłoszenia te będą na bieżąco obsługiwane, kolejkowane i to my będziemy do Państwa oddzwaniać. 

            1. Jest bardzo ważne żeby zgłoszenie mailowe było z krótką konkretną informacją czego dotyczy – pozwoli od razu przekierować do właściwej osoby oraz koniecznie z kontaktem zwrotnym do osoby zgłaszającej.

            2. W przypadku konieczności kontaktu telefonicznego prosimy o sprawne przekazanie tematu oraz kontaktu zwrotnego do siebie ponieważ nasza centrala będzie w najbliższych dniach mocno przeciążona obsługą przekierowań wewnętrznych i tutaj również będziemy stosować procedurę oddzwaniania.

2. Wiemy, że dla wielu firm potrzebne będzie teraz wsparcie w organizacji pracy zdalnej pracowników (pracy z domu) i dlatego w trybie pilnym uruchamiamy wsparcie w tym zakresie.

Zgłoszenia potrzeby wsparcia w tym zakresie prosimy kierować zgodnie z pkt (1) mailem na kontakt@digit-al.pl z tytułem Praca zdalna oraz zwrotnym kontaktem telefoniczny do osoby zgłaszającej. Tu również będziemy oddzwaniać i uzgadniać jakie rozwiązania możemy zastosować w Państwa przypadku. O ile to tylko możliwe prosimy w tej sprawie o kontakt  osoby najlepiej zorientowanej u Państwa w zakresie posiadanego sprzętu sieciowego i oprogramowania. Usługi wsparcia w konfiguracji połączeń zdalnych będą przez nas wykonywane zdalnie i rozliczane standardową stawką godzinową – nawet jeśli będzie trzeba to robić po godzinach pracy.

Jednocześnie informujemy, że wszelkie fizyczne wyjazdy do klientów zostały z dniem 16.03.2020 r. wstrzymane, a usługi są co do zasady realizowane tylko w formie wsparcia zdalnego. Odejście od tej zasady wymaga mojej osobistej decyzji i może być rozważane jedynie w stanie  wyższej konieczności – rozumianej jako interes społeczny.

Z nadzieją na dzielne, wspólne przejście przez te trudne wyzwania,

pozdrawiam serdecznie,

Andrzej Lesiak

Prezes Zarządu