Poprowadź biznes z systemem ERP

Poprowadź biznes z systemem ERP

Prowadzenie własnego biznesu wiąże się z wykonywaniem setki obowiązków i bycie stale dostępnym. Nowoczesny system ERP znacznie usprawniają pracę, dostarczając wielu korzyści, zarówno dla pracowników, jak i klientów.

 

Praca marzeń, czyli nowoczesny biznes online

 

Pełna elastyczność, dowolne godziny pracy oraz możliwość wykonywania wszystkich niezbędnych czynności z dowolnego miejsca na świecie – to marzenie każdego. Prowadząc biznes online, są one możliwe do spełnienia. Aby tak było muszą być spełnione niezbędne warunki, w tym konieczność bycia stale dostępnym w razie sytuacji awaryjnej. Kontrolowanie zamówień, dbanie o kontakt z klientem, wyznaczanie zadań – to wszystko musisz zrobić, prowadząc nowoczesny biznes online. Jak tego dokonać? Tutaj z pomocą przychodzi system ERP.

 

System ERP – czym jest?

 

System ERP to specjalne oprogramowanie stworzone z myślą o przedsiębiorcach, w celu usprawnienia ich pracy. Z pomocą tego narzędzia:

  • zapewnisz dostęp do ważnych dokumentów wszystkim zainteresowanym osobom,
  • zgromadzisz informacje o firmie w jednym miejscu,
  • uporządkujesz i będziesz mógł właściwie przechowywać wszystkie niezbędne dane.

Korzyści płynące ze wdrożenia tego systemu poprawią funkcjonowanie całej firmy, co wpłynie na efektywność pracowników oraz zyski. Dodatkowo interfejs programu został przygotowany w taki sposób, aby umożliwiać zarządzanie firmą z dowolnego urządzenia, bez względu na porę dnia i nocy.

 

Jakie funkcje systemu ERP przydają się w biznesie online?

 

Martwisz się, że nasz system jest przeznaczony tylko dla dużych firm? Spokojnie, to rozwiązanie jest idealne również dla mniejszych biznesów, które niedawno zaczęły i chcą się dalej rozwijać. Pamiętaj, że w każdej firmie bez względu jej wielkość trzeba korzystać z kilku systemów np.: do zarządzania klientami i kontrahentami, planowania reklamy, a przede wszystkim księgowości. W związku z tym ilość danych, które każdego dnia przetwarzasz Ty i Twoi pracownicy jest przytłaczająca. Jeśli zdecydujesz się na wdrożenie systemu ERP, już tak nie będzie.

Dodatkowo warto wspomnieć, że nasze oprogramowanie jest bardzo zaawansowane. Posiada wiele różnych funkcji i ułatwień. Ale spokojnie, nie ze wszystkich musisz korzystać. W enova365 możesz samodzielnie wybrać moduły, które są potrzebne Twojej firmie, by mogła się lepiej rozwijać.

 

Oprogramowanie ERP dla firm

Jako producenci systemów informatycznych wiemy, że to, co sprawdza się w dużych firmach, w małych może okazać się bezużyteczne. Nasza współpraca z wiodącymi producentami systemów ERPSymfonia i Soneta pozwala na tworzenie indywidualnych ofert pod kątem konkretnych firm i branż. Chcesz poznać więcej szczegółów? Skontaktuj się z nami.