firma
../kontakt/

Firma

Firma DIGIT-AL działa na rynku oprogramowania dla biznesu od 1997 roku. Jesteśmy integratorem i producentem systemów informatycznych dedykowanych dla biznesu. Naszą dewizą jest dostarczanie rozwiązań informatycznych ściśle dopasowanych do wielkości i specyfiki danego przedsiębiorstwa.

 

Dopasowanie to wyzwanie!

Nie istnieje taki system informatyczny, który sprawdzi się jednakowo dobrze w każdej firmie. Na przykład system świetnie działający w dużej firmie produkcyjnej może okazać się kosztowną i zupełnie nietrafioną inwestycją dla firmy handlowej.

Dlatego DIGIT-AL współpracuje z kilkoma wiodącymi producentami oprogramowania w Polsce i oferując systemy odpowiednio dopasowane do wielkości firmy i specyfiki branży uzupełniając je w razie potrzeby autorskimi rozwiązaniami tworzonymi na indywidualne zamówienie.

 

Nasza oferta obejmuje:

 

1. System enova365 - dedykowany do zarządzania średnimi i dużymi przedsiębiorstwami.

 

2. Oprogramowanie firmy SAGE – składające się z trzech linii produktowych oprogramowania:

  

3.  Dodatki do Symfonia/Symfonia ERP/enova praktycznie każda nawet najbardziej wyszukana funkcjonalność jest możliwa do uzyskania w systemach Sage Symfonia, Sage Symfonia ERP i enova. Nasza firma od wielu lat specjalizuje się w tworzeniu rozwiązań dodatkowych do oprogramowania firmy Sage. Baza rozwiązań dodatkowych jest już  pokaźna i dlatego do wyszukania potencjalnych rozwiązań potrzebnych w Państwa firmie przygotowaliśmy specjalną wyszukiwarkę rozwiązań dodatkowych. Zapraszamy do zapoznawania się z naszą ofertą za pomocą wyszukiwarki rozwiązań, a w przypadku trudności ze znalezieniem rozwiązania dokładnie odpowiadającego Państwa specyficznym potrzebom prosimy o kontakt bezpośredni – pomożemy w znalezieniu odpowiedniego rozwiązania lub zaproponujemy napisanie rozwiązania na Państwa indywidualne zamówienie.

 

4.  Rozwiązania indywidualnepraktyka w zakresie tworzenia rozwiązań dodatkowych do systemów Sage i enova, wykazuje rosnące potrzeby tworzenia rozwiązań całkowicie przystosowanych do indywidualnych potrzeb danego przedsiębiorstwa, gdzie rozwiązania indywidualne obsługują zazwyczaj wybrany specyficzny obszar działalności operacyjnej bądź analitycznej przedsiębiorstwa. Okazuje się, że optymalne rozwiązanie to najczęściej połączenie rozwiązań standardowych (np. system księgowy) i rozwiązań indywidualnych (specyficzna część działalności operacyjnej firmy) - dzięki czemu uzyskujemy rozsądne koszty utrzymania całego systemu oraz możliwość pełnego dostosowania systemu w obszarach kluczowych dla danej branży czy specyfiki danej firmy.

 

5. Wsparcie IT – dla klientów, którzy planują wdrożenie nowego systemu zarządzania, bądź są zainteresowani rozbudową swojej sieci informatycznej, oferujemy całościowe wsparcie informatyczne włącznie z doradztwem przy doborze platformy programowej i sprzętowej oraz przy projektowaniu infrastruktury informatycznej.

 

Jako autoryzowany partner enova oraz partner Sage oferujemy:

  • doradztwo przy wyborze systemu i modułów systemu
  • instalację i szkolenia
  • kompleksowe wdrożenia systemów
  • opiekę powdrożeniową z gwarantowanym czasem reakcji