enova 365 Nowa wersja 12.3.1

Opis zmian w wersji 12.3.1

Moduł: Systemowe

Poprawione funkcje Listy. Poprawiono błąd wczytywania ustawień list występujący w specyficznych scenariuszach związanych z ograniczonymi uprawnieniami na roli, według której pracuje dany operator.

Wydruki. Rozwiązano problem, który uniemożliwiał wykonanie wydruku typu “Zrzut formularza”.                                                 

Moduł: CRM

Zmiana funkcjonalności Programowanie. Przywrócono możliwość bezpośredniego podania jako parametr w metodzie .AddAttachment ścieżki do załącznika w klasie EnovaMail.  Zalecane jest jednak korzystanie z System.IO. Stream. Poprawione funkcje Poczta CRM. Rozwiązano problem, który uniemożliwiał wysyłkę wiadomości na więcej niż jeden adres email w trybie wydruku “Wyślij email PDF”.                                                                                                                                                              

Moduł: Kadry Płace

Zmiana funkcjonalności Kartoteka pracownika/Płace/Zajęcia wynagrodzenia. Umożliwiono wybranie Urzędu skarbowego na formularzu Zajęcia wynagrodzenia w parametrze “Komornik” (kartoteka pracownika/Płace/Zajęcia komornicze). Poprawione funkcje Kartoteka pracownika/Kadry-pozostałe/Wypadki. Umożliwiono wykonanie konwersji bazy danych do wersji 12.3 w przypadku gdy na wcześniejszych wersjach programu kartoteka pracownika, na której wprowadzono “Kartę rejestracji wypadku” (kartoteka pracownika/Kadry-pozostałe/Wypadki) została przeniesiony do archiwum (kartoteka pracownika/Pracownik w archiwum, przycisk: Przenieś do archiwum). Konwersja była możliwa jeżeli kartoteka pracownika została przywrócona z archiwum (kartoteka pracownika/Pracownik w archiwum, przycisk: Przywróć z archiwum).                                                            

Moduł: Księgowość 

Poprawione funkcje JPK. Poprawiono błąd, który pojawiał się przy próbie wysyłki lub pobrania UPO dla JPK na oficjalnej bramce Ministerstwa Finansów. Błąd uniemożliwiał wysyłkę plików JPK wygenerowanych w wersji 12.3.6382, a także pobranie UPO dla plików JPK wysłanych na wcześniejszych wersjach enova365. 
Moduł: Workflow Poprawione funkcje