dodatki
dodatki
Wyszukiwarka rozwiązań dodatkowych i indywidualnych
2010-05-07

Nasza nowa strona WWW została wyposażona w wyszukiwarkę rozwiązań do Symfonii/Forte - dzięki niej w prosty i szybki sposób możliwe jest odnalezienie dodatku który Państwa interesuje. Mamy nadzieję, że znajdziecie tutaj Państwo wiele interesujących rozwiązań, które pozwolą usprawnić pracę Waszej firmy i lepiej wykorzystać możliwości Systemu Symfonia/Forte. Jeśli w naszej ofercie nie znajdziecie Państwo rozwiązań dokładnie spełniających Państwa oczekiwania prosimy o przysłanie na nasz adres zapytania zawierającego opis interesującego Was rozwiązania. Na podstawie podesłanych informacji przygotujemy  wycenę na wykonanie dodatku wg indywidualnego zamówienia.Pozostałe aktualności w tym dziale

:: 2016-05-23 :: SymfoniaPlus.pl

Zapraszamy do sklepu SymfoniaPlus.pl, w którym znajdziecie Państwo m.in nową odsłonę prezentacji naszych rozwiązań dla systemów Symfonia/Symfonia ERP. Prezentacje rozwiązań na symfoniaplus.pl są krótkie, mniej techniczne, bardziej poglądowe i wzbogacone materiałem video. Sukcesywnie uzupełniamy zawartość sklepu o nowe prezentacje. Liczymy na Państwa ciepłe przyjęcie oraz konstruktywne uwagi.

czytaj więcej »
:: 2015-06-10 :: shopGold - sklep internetowy dla Symfonia, Symfonia ERP

Dla firm posiadających system Symfonia oraz Symfonia ERP przygotowaliśmy pełną dwukierunkową integrację ze sklepem internetowym shopGold.

Integracja umożliwia dostęp i zarządzanie sklepem z poziomu programu Handel. Obsługa mechanizmu w całości realizowana jest z poziomu oprogramowania Symfonia co gwarantuje możliwość instalowania standardowej (nie modyfikowanej) wersji sklepu internetowego shopGold.

czytaj więcej »
:: 2013-02-25 :: Program motywacyjny Termin+

Termin+ to program motywacyjny nagradzający solidność płatniczą klientów. Jest propozycja rozwiązania  typu wygrana-wygrana skierowana do stałych klientów firmy; klient płacący terminowo zyskuje wydłużony termin płatności, my zaś zyskujemy solidnego płatnika oraz redukujemy koszty obsługi windykacji.

Rozwiązanie jest zintegrowane z systemem Symfonia Handel oraz Handel Forte.

czytaj więcej »
:: 2010-07-14 :: Skuteczna windykacja - promocyjne pakiety rozwiązań wspierających windykację należności

Każda firma chciałaby mieć rzetelnych i terminowych klientów - zdarzają się jednak i tacy, którzy zwlekają z płatnościami.  Skuteczna i konsekwentnie prowadzona windykacja pozwala zdyscyplinować nawet najbardziej opornych klientów.  Przygotowaliśmy promocyjne pakiety narzędzi Skuteczna windykacja usprawniające wykonywanie tego zadania.

czytaj więcej »
:: 2010-06-17 :: Uprawnienia do dokumentów HMP/HMF

W dziale Dodatki do Symfonii pojawiło się nowe rozwiązanie Uprawnienia do dokumentów. Raport rozszerza możliwość nadawania uprawnień do określonych typów dokumentów - dodatek w wersji Symfonia i Forte.

czytaj więcej »