dodatki
dodatki
Program motywacyjny Termin+
2013-02-25

Termin+

Program motywacyjny nagradzający solidność płatniczą klientów. 

 

Termin+to program motywacyjny skierowany do stałych klientów firmy.  Jego działanie opiera się na automatycznym przyznawaniu dodatkowego terminu płatności odbiorcom, którzy dokonują systematycznych zakupów oraz terminowo regulują wszelkie zobowiązania wobec firmy.  Program opiera się na prostej ale skutecznej metodzie nagrody i kary.  Nagrodą jest systematyczne zwiększanie terminu płatności,  poprzez przyznawanie dodatkowych dni do standardowego terminu płatności zawartego w umowie. Klient otrzymuje nagrodę gdy spełnia  dwa podstawowe warunki: realizuje u nas zakupy oraz terminowo reguluje zobowiązania. Karą natomiast jest odebranie  wszystkich zgromadzonych dodatkowych dni terminu płatności  w przypadku pojawienia się jakichkolwiek przeterminowanych zobowiązań. W połączeniu z konsekwentną windykacją należności może to być potężne narzędzie motywujące klientów do rzetelności płatniczej wobec naszej firmy.  Nawet w sytuacji gdy klient nie może zapłacić wszystkim swoim dostawcom w terminie, nam zapłaci w pierwszej kolejności, gdyż wie że ewentualna nieterminowość wobec naszej firmy wiąże się dla niego z poważnymi konsekwencjami - utratą wypracowanego miesiącami wydłużonego terminu płatności.

 

Elementy programu

 

Program motywacyjny Termin+ jest kompleksowo przygotowanym rozwiązaniem gotowym do wdrożenia przez użytkowników systemu Symfonia Handel lub Handel Forte.  W jego skład wchodzi:

1.Opis założeń i celów biznesowych wdrożenia programu Termin+ .

2.Oprogramowanie - rozwiązanie Termin+ dla Handel Forte lub Symfonia Handel

3.Przewodnik wdrożenia programu Termin+ zawierający:

- Opis konfiguracji parametrów biznesowych programu Termin+

- Opis procedur dołączania oraz informowania klientów o fakcie objęcia programem

- Wzory dokumentów informujących klienta o włączeniu do programu Termin+ wraz z opisem korzyści  jakie otrzymuje przy spełnianiu warunku rzetelności płatniczej.

 

Rozwiązanie jest zintegrowane z systemem Symfonia Handel oraz Handel Forte.

Aby uzyskać szczegółowe informacje na temat rozwiązania Termin+ prosimy o kontakt z Działem Rozwoju Oprogramowania.Pozostałe aktualności w tym dziale

:: 2016-05-23 :: SymfoniaPlus.pl

Zapraszamy do sklepu SymfoniaPlus.pl, w którym znajdziecie Państwo m.in nową odsłonę prezentacji naszych rozwiązań dla systemów Symfonia/Symfonia ERP. Prezentacje rozwiązań na symfoniaplus.pl są krótkie, mniej techniczne, bardziej poglądowe i wzbogacone materiałem video. Sukcesywnie uzupełniamy zawartość sklepu o nowe prezentacje. Liczymy na Państwa ciepłe przyjęcie oraz konstruktywne uwagi.

czytaj więcej »
:: 2015-06-10 :: shopGold - sklep internetowy dla Symfonia, Symfonia ERP

Dla firm posiadających system Symfonia oraz Symfonia ERP przygotowaliśmy pełną dwukierunkową integrację ze sklepem internetowym shopGold.

Integracja umożliwia dostęp i zarządzanie sklepem z poziomu programu Handel. Obsługa mechanizmu w całości realizowana jest z poziomu oprogramowania Symfonia co gwarantuje możliwość instalowania standardowej (nie modyfikowanej) wersji sklepu internetowego shopGold.

czytaj więcej »
:: 2010-07-14 :: Skuteczna windykacja - promocyjne pakiety rozwiązań wspierających windykację należności

Każda firma chciałaby mieć rzetelnych i terminowych klientów - zdarzają się jednak i tacy, którzy zwlekają z płatnościami.  Skuteczna i konsekwentnie prowadzona windykacja pozwala zdyscyplinować nawet najbardziej opornych klientów.  Przygotowaliśmy promocyjne pakiety narzędzi Skuteczna windykacja usprawniające wykonywanie tego zadania.

czytaj więcej »
:: 2010-06-17 :: Uprawnienia do dokumentów HMP/HMF

W dziale Dodatki do Symfonii pojawiło się nowe rozwiązanie Uprawnienia do dokumentów. Raport rozszerza możliwość nadawania uprawnień do określonych typów dokumentów - dodatek w wersji Symfonia i Forte.

czytaj więcej »
:: 2010-05-07 :: Wyszukiwarka rozwiązań dodatkowych i indywidualnych

Nasza nowa strona WWW została wyposażona w wyszukiwarkę rozwiązań - dzięki niej w prosty i szybki sposób możliwe jest odnalezienie dodatku którym jesteśmy zainteresowani.

czytaj więcej »